نمایندگی شبکه سفارش اینترنتی غذا به تمامی شهر های کشور نمایندگی اعطا می نماید
درباره سایت

همیشه تغییر و کنار گذاشتن عادت سخت است اما مردمان این خطه همواره از فکر و ایده های نو استقبال نموده و خود را باشرایط روز هماهنگ نموده اند.

هدف ما :
بر این باوریم که در دنیای مدرن استفاده از تکنولوژِی می تواند انجام کارها را بسیار آسان نماید به همین منظور تصمیم گرفتیم با ایجاد سایت سفارش اینترنتی غذا در خدمت همشهریان محترم باشیم امید اینکه با استقبال شما عزیزان بتوانیم با ارائه خدمات متنوع تر رضایت شما را فراهم آوریم


چرا سفارش اینترنتی ؟
سفارش آنلاین علاوه بر اینکه بسیاری از محدودیت های سفارش تلفنی از قبیل اشغال بودن خطوط ، طولانی شدن زمان سفارش ، اشتباه در ثبت سفارشات و... را ندارد شما را قادر خواهد ساخت از طریق این سایت به منوی رستوران ها و قیمت غذا ها دسترسی داشته و با آرامش غذای مورد نظر خود را انتخاب نموده و در سریعترین زمان آن را دریافت نمایید.

نت اُردر چگونه کار می کند ؟
نت اُردر با حذف هرگونه واسطه شما را به صورت مستقیم به رستوران مورد نظرتان وصل می کند و سفارش شما در همان لحظه به دست رستوران خواهد رسید. اپراتور رستوران هفت دقیقه فرصت دارد تا سفارش شما را تایید و یا لغو نماید.

پس از تایید، سفارش شما به آشپزخانه رستوران رفته و منتظر باشید تا پیک رستوران، غذای سفارش داده شده را به دست شما برساند و هزینه سفارش را در هنگام تحویل غذا پرداخت کنید.

برای سفارش آنلاین غذا ابتدا باید در سایت عضو شوید...
سایر رستوران های رشت بزودی درسایت برای سفارش افزوده می شوند...
لازم به ذکر است کلیه سرویس های این سایت رایگان می باشد...


کانال تلگرام

فردانگر | طراحی وب سایت

رشت بازار | فروشگاه لوازم خانگی